Ochrona dla Xiaomi 11T

0
799

Doskonałej jakości zdjęcia i filmy za sprawą potrójnego aparatu 108MP, wysokowydajny procesor 5G, 120 Hz wyświetlacz Adaptive Sync AMOLED, turbo ładowanie 67 W – to tylko niewielka cząstka tego co może Wam zaproponować Xiaomi 11T. Poza imponującym wnętrzem smartfon także wizualnie prezentuje się niezwykle ciekawie. Jak to zazwyczaj bywa o wszystko, co nowe szczególnie dbamy, by się nie uszkodziło, porysowało itp. Podobnie sprawa ma się z telefonami komórkowymi.

Jak zatem odpowiednio zadbać o ochronę Xiaomi 11T? Nie odkryjemy tutaj nic nowego. Najlepszym rozwiązaniem jest dedykowane etui ochronne. W zależności od tego jakie posiadacie preferencje i upodobania możecie przeglądać ofertę pod kątem pokrowców z klapką bądź silikonowych etui na tył.

Pokrowce z klapką to sposób na to, by w całości zadbać o bezpieczeństwo smartfona. Sprawdzi się także w przypadku osób, którym zależy na eleganckim stylu – warto zwrócić uwagę na kabury skórzane, czy też markowe futerały, na przykład Nillkin. To dopiero początek propozycji pokrowców z klapką. Możemy tutaj także wybierać pod względem różnego rodzaju funkcjonalności. Na przykład etui otwierane książkowo mogą posłużyć za podstawkę podczas oglądania filmów. Inne pokrowce dają możliwość podglądu na powiadomienia czy godzinę bez otwierania klapki. Część posiada niewielkie kieszonki w których można umieścić karty płatnicze.

Ochrona dla Xiaomi 11T

Silikonowe etui na tył dostępne jest w przeróżnych wariantach. Dla tych, którzy niechętni są zmieniać, zakrywać oryginalny wygląd obudowy Xiaomi 11T powstały przeźroczyste nakładki. Ci którzy lubią bawić się kolorami z pewnością do gustu przypadną brokatowe pokrowce bądź etui z nadrukiem. Pancerne etui także mają swoich zwolenników. Warto również wspomnieć o nakładkach takich marek jak Spigen, Dux Ducis czy Wozinsky.

Rozpisywać się tutaj można całkiem sporo na temat etui ochronnych dedykowanych dla 11T. Będą one chronić smartfon podczas upadków z niewielkich wysokości, przed rysami czy zabrudzeniami. Przez cały czas można w pełni komfortowo korzystać z urządzenia bez jakichkolwiek obaw o jego funkcjonalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here