Prowadzisz sklep internetowy? Sprawdź ofertę dropshoppingową – HurtowniaGalanter.pl

0
1375

Biznes online rozwija się prężnie i nieustannie. W zasadzie nie ma już chyba marek, które nie działałyby w Internecie. Konkurencja jest więc spora, a sprzedawcy szukają coraz to nowych rozwiązań na zwiększenie ruchu na swojej stronie. Nie boją się eksperymentować, sięgać po ciekawe produkty i wchodzić na nieznany dotąd rynek.

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany nowym źródłem dochodu, z pewnością powinieneś wziąć pod uwagę dropshopping. Czym jest i na czym dokładnie polega? Przekonaj się, czytając poniższy artykuł…

Czym jest dropshopping? Na czym polega tu współpraca między hurtownią, a sklepem internetowym?

Niewiele o nim wiadomo, choć wśród internetowych sprzedawców zaczyna zdobywać coraz większą popularność. Mówiąc najprościej – dropshopping, to współpraca między sklepem internetowym, a hurtownią dropshoppingową. W takim układzie, to sklep przyjmuje zamówienia od klientów, a następnie sprzedaje konkretne produkty, ale całą resztą zajmuje się hurtownia. Po jej stronie leży więc magazynowanie towarów, a także ich wysyłka. Sprzedawca jest więc niejako pośrednikiem, który nie musi zajmować się całą logistyką przedsięwzięcia. Proces sprzedaży ma tu kilka etapów.

Pierwszym krokiem jest oczywiście złożenie zamówienia w konkretnym sklepie internetowym. Jego właściciel jest wówczas zobowiązany do tego, by sprawdzić dostępność towaru w hurtowni, która po otrzymaniu informacji rezerwuje dla niego określoną ilość produktów. Płatność przyjmuje sprzedawca i przesyła hurtowni należność pomniejszoną o marżę. Hurtowni internetowa wysyła natomiast zamówiony produkt do zainteresowanego klienta.

Jakie są największe zalety i korzyści płynące z takiej współpracy?

Biorąc pod uwagę korzyści sklepu internetowego, który decyduje się na współpracę z hurtownią dropshoppingową, tych jest naprawdę sporo. Wydaje się, że kluczową jest oczywiście zwolnienie z logistycznej obsługi danego zamówienia. Sprzedawca nie musi magazynować oferowanego na swojej stronie towaru, a jego praca ogranicza się wyłącznie do przyjmowania zamówień. To rodzi oszczędność czasu. Brak konieczności wystawiania faktur czy paragonów, to kolejny plus takiej współpracy.

Oszczędności finansowe, to pewnie największa korzyść płynąca z dropshoppingu. Nie trzeba przecież inwestować pieniędzy w magazyn, ani nawet towar, który po czasie mógłby w nim zalegać. Co równie istotne, tego rodzaju pracę można wykonywać z domu. Zdalna, bez większego ryzyka inwestycja jest szczególnie opłacalna dziś, w rzeczywistości w której nikt z nas nie wie, co będzie jutro.

Bezpieczeństwo i komfort psychiczny nawet początkującego przedsiębiorcy, to kolejna kwestia, którą warto w tym kontekście poruszyć. Tu nie ma bowiem odczucia jakiegokolwiek ryzyka. Na przykład inwestycyjnego. Sprawą nad którą należy się jednak pochylić jest odpowiedni wybór partnera biznesowego. Ten powinien być przecież sprawdzony, mieć wyrobioną już markę i dawać perspektywy na dobrze prosperujący biznes.

Chcesz zacząć współpracować z hurtownią dropshoppingową? Sprawdź, co może zaoferować Ci HurtowniaGalanter.pl

Jeśli powyższe informacje zaciekawiły Cię na tyle, że zacząłeś rozmyślać nad biznesem tego rodzaju, czas rozejrzeć się po rynku. Nie każda branża oferuje bowiem tego rodzaju współpracę. Hurtownia galanterii skórzanej HurtowniaGalanter.pl otwiera się jednak na nowe i z chęcią nawiąże współpracę z zainteresowanymi sprzedawcami.

Ze swojej strony możemy zapewnić, że jesteśmy hurtownią torebek damskich i wszelkiej maści wyrobów galanterii skórzanej na najwyższym poziomie. Podpisanie z nami umowy handlowej wiąże się więc z tym, że na swojej stronie będziesz mógł zaproponować najlepsze jakościowo skórzane portfele, aktówki czy plecaki.

I choć rozwijanie działalności, walka o klienta czy poszerzanie asortymentu będą już w Twoich kompetencjach, my możemy zapewnić, że dzięki nam oferta Twojego sklepu będzie na najwyższym poziomie. Jeśli więc ta forma sprzedaży do Ciebie przemawia i uważasz, że sprawdzi się w prowadzonym przez Ciebie biznesie… nie zwlekaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here