Tani hosting dla strony na wordpressie

0
1594

W dzisiejszych czasach coraz częściej robi się zakupy za pośrednictwem internetu. Jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe, ponieważ możemy swobodnie przeglądać ofertę różnych sklepów, bez wychodzenia z domu. Często sklepy internetowe oferują również różnego rodzaju promocje, których nie uświadczymy w sklepach stacjonarnych. Nic więc dziwnego, że zjawisko to staje się coraz bardziej popularne. Wpływa to w ogromnym stopniu na rozwój branży e-commerce, czyli branży handlu internetowego.

Aktualnie w internecie możemy sprzedawać niemalże wszystko. Przeglądając swoją tablicę na Facebooku możemy natknąć się na reklamy różnego rodzaju sklepów internetowych, oferujących naprawdę zróżnicowane usługi. Rynek e-commerce w Polsce szacuje się na około 40 miliardów złotych, co bez wątpienia daje do myślenia każdemu, kto myśli o założeniu własnego sklepu internetowego. Oprócz perspektywy dużych zysków i wygodnej pracy w domowym zaciszu, samo założenie sklepu internetowego jest bardzo proste od strony technicznej, dlatego też sklepów internetowych powstaje coraz więcej. Wystarczy do tego podstawowa znajomość obsługi WordPressa oraz wtyczki WooCommerce oraz wiedza dotycząca tego, czym jest hosting oraz domena. WordPress to system zarządzania treścią, który pozwala na swobodne dodawanie oraz edycję treści.

Wybieramy hosting dla strony www

Hosting to inaczej serwer, na którym przechowywane są wszystkie dane związane z naszą stroną internetową, a domena to nic innego jak nazwa strony internetowej. Aktualnie na rynku istnieje mnóstwo firm, które posiadają w swojej ofercie serwery oraz domeny, w związku z czym wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani hosting dla strony www. Okazuje się, że jednym z najciekawszych rozwiązań jest hosting wordpress z kru.pl. Jego cena wynosi zaledwie 9.90 zł za rok, a mimo to hosting wyposażony jest w darmowy certyfikat SSL oraz posiada pojemność 25 GB. Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży e-commerce, jak i dla tych bardziej doświadczonych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here