Pożyczki z komornikiem

Wiele osób zastanawia się, czy mając komornika są w stanie zaciągnąć nowe zobowiązanie finansowe, okazuje się, że dla sporej ilości firm pożyczkowych nie stanowi to problemu.
Jednak zacznijmy od tego co się staje z dłużnikiem jeśli zostaje przydzielony mu komornik.
Zapewne jak wszyscy wiedzą ,na początku dłużnik trafia do bazy BIK, gdzie umieszczane są tam wszystkie opóźnienia za spłatę, jednak nie jest odnotowane, że posiada komornika.
Komornik zablokowuje mu konto bankowe, wysyła nakaz zapłaty również do pracodawcy i w niektórych przypadkach, wysyła też pismo do Urzędu Skarbowego, ponieważ zwrot z podatku również może zabrać.
Jak prześcignąć takiego komornika, aby otrzymać kolejną pożyczkę, która dla niektórych jest ostatnią deską ratunku?
Na początku trzeba przejrzeć oferty firm pożyczkowych, największa ich ilość oczywiście znajduje się na stronach internetowych.
Na co trzeba zwrócić uwagę szukając odpowiedniego parabanku?
Po pierwsze czy firma pożyczkowa sprawdza bazy BIK, jeśli tak to wniosek o pożyczkę od razu zostanie odrzucony.
Następnie jeśli mamy zablokowany rachunek na koncie bankowym a jak wiadomo większość firm pożyczkowych, aby zweryfikować nasze dane prosi o przelanie symbolicznego jednego grosza ze swojego rachunku bankowego, dopiero wtedy, po pozytywnej decyzji kredytowej przesyła pieniądze na konto, dlatego też nie ma co liczyć, że można otrzymać pozytywną decyzję. Warto jednak przyjrzeć się tym firmą, które mają możliwość wypłaty pieniędzy, poprzez przelew pocztowy lub tak zwany czek GIRO.
Czek ten pozwala na ominięcie weryfikacji danych przelewem a pieniądze odbieramy na poczcie, po okazaniu dowodu osobistego. Podczas składania wniosku, wystarczy zaznaczyć taką opcję wypłaty środków.
Następną możliwością pożyczki z komornikiem są firmy udzielające pożyczek domowych. Jeśli jest się zdecydowanym, na takie rozwiązanie, musimy pamiętać , że raty płacone są zazwyczaj tygodniowo. Jak wziąć taką pożyczkę?
Najbardziej popularnymi firmami są Bocian oraz Provident , który ostatnio bardzo rozwinął swoją działalność oferując, oprócz pożyczek domowych pożyczki samoobsługowe przez internet, ale oczywiście ta opcja nie jest dostępna kiedy ma się zablokowane konto chyba, że kwota zaciągniętego zobowiązania przewyższa koszty, które jesteśmy winni spłacić, wtedy możemy z takiej opcji skorzystać i cieszyć się zakończonym zobowiązaniem i dodatkowymi środkami na koncie, jeśli takowe zostaną.
Aby skorzystać z pożyczki domowej należy skontaktować się telefonicznie z firmą , bądź złożyć wniosek o kontakt na stronie internetowej. Po rozmowie z konsultantem, trzeba czekać na przyjazd przedstawiciela, który oczywiście jest zaplanowany w dogodnym dla nas terminie. Kiedy przedstawiciel już do nas zajrzy, będzie potrzebny dowód osobisty i potwierdzenie uzyskania przychodów ( przy kolejnych pożyczkach, ta opcja nie zawsze jest już wymagana). Doradca powie, na jaką kwotę możemy liczyć , jakie jest oprocentowanie, koszty pożyczki, oraz jaką kwotę rat cotygodniowych będziemy musieli zapłacić. Oczywiście jest możliwość skorzystania z ubezpieczenia jednak koszty raty nieco wzrosną. Po rozpatrzeniu przez nas decyzji podpisywana jest umowa i pieniądze trafiają od razu do naszych rąk, następnie po upływie miesiąca w wyznaczonym dniu na umowie przychodzi co tydzień do nas przedstawiciel aby rozliczyć raty. Wizyty te nie trwają długo około 10 minut, wpłacamy pieniądze za ratę i otrzymujemy pokwitowanie, na którym jest napisana kwota naszej spłaty, ile jeszcze pieniążków musimy oddać a przy terminowych wpłatach będzie tam opcja , że mamy nową ofertę pożyczkową.
Niektóre parabanki ,aby udzielić pożyczki osobą zadłużonym wymagają gwaranta. Czyli osoby, która nie figuruje w Bik-u , posiada stały dochód i konto bankowe, oraz w razie czego jest w stanie spłacać nasze zobowiązanie.
Do takich firm należy np. Rapida oferująca pożyczki do 25 000 zł na okres do 60 miesięcy, udzielanych przez internet z oprocentowaniem stałym stanowiącym 10%.
Jeśli zobowiązanie jest małe, a jesteście je w stanie oddać razem z kolejną pożyczką w szybkim czasie, to można sięgnąć po „szybkie pożyczki”. Chwilówki również mają opcję wypłat pieniędzy dla ludzi z komornikiem, przykładowe firmy to:
filarum
net credit
oferujące kwotę pożyczki do 3000 zł na 30 dni
Jednak takie opcje powinny być zawsze ostatecznością , ponieważ szybko można powiększyć swoje zadłużenie, jeśli nie zdążymy na czas uzbierać wymaganej kwoty do spłaty.
Kolejną opcją są pożyczki prywatne, jednak i tu się trzeba mocno zastanowić, ponieważ większość z nich to oszuści żerując na cudzej krzywdzie. Obiecują pomoc, ale proszą o wpłatę np.30% wartości pożyczki lub na stronach internetowych, aby wysłać wniosek o pożyczkę,który zostanie od razu zaakceptowany należy wysłać sms wartości ok 30 zł. Dlatego rozważając taką możliwość dobrze jest znaleźć osobę uczciwą, umówmy się osoba czy firma prywatna, która udziela takich pożyczek nigdy nie będzie chciała od nas żadnych pieniędzy. Zawsze dobrze jest też popytać rodzinę, znajomych czy przypadkiem oni nie byli by w stanie pomóc nam finansowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here